Діагностувати в Україні неможливо: лікарі зробили тривожне зізнання про смертельний китайський вірус

коронавірус

Лабораторні тести, які зможуть визначати новий китайський коронавірус 2019-nCoV, очікуються в Україні наступного тижня – з 3 лютого.

Про це повідомляється в статті OBOZREVATEL. Поки, як зазначають медики, в лікарнях і лабораторіях країни неможливо точно визначити, чи хвора людина на nCoV. Тому діагностика проводиться методом виключення.

"Найперше під підозру потрапляють люди, які повернулися з Китаю і захворіли. Або ті, хто мав контакт із китайцями, які недавно приїхали в Україну, особливо, якщо ці люди були в районі Уханя. Якщо в них є симптоми хвороби, то їх одразу ізолюють. Це головний метод боротьби з поширенням вірусу.

Відео дня

Потім у них беруть аналіз і перевіряють його на всі відомі нам віруси грипу, коронавіруси. Таким чином вираховують, на що хвора людина. Якщо вірус не підходить ні під що, в такому випадку є небезпека, що це 2019-nCoV", – розповіли в Інституті епідеміології ім. Громашевського.

За словами заступника міністра охорони здоров'я Дмитра Коваля, в разі якщо результат досліджень неясний, тоді зразки направляють у сертифіковану лабораторію МОЗ. Якщо й там не зможуть нічого підтвердити, тоді матеріали висилають у лабораторію в Німеччину.

Україна отримає тести для діагностики нового коронавірусу

Тим часом Міністерство охорони здоров'я України 28 січня відзвітувало, що в країні було 4 підозри на коронавірус. Пацієнти перебували в Києві й у Львові. Вірус nCoV у результаті не підтвердили після діагностування важких форм ГРВІ.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Кількість заражених новим коронавірусом 2019 nCoV за ніч на 28 січня різко зросла до 4515 з 2744, загинули вже 106 осіб.

  • Посольство України в Китаї закликало громадян залишити територію КНР за можливості через стрімке поширення коронавірусу 2019 nCoV. Воно не виключило проведення евакуації з провінції Хубей.

  • Тим часом запорожець Владислав Шкроботько показав і розповів, яка обстановка панує зараз у Китаї через смертельний коронавірус 2019 nCoV і як люди живуть в умовах епідемії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки