Дівчина поскаржилася на огидні запахи після коронавірусу

Дівчина почала відчувати неприємні запахи після коронавірусу

Репортеркка Джеймелуіз Хадспіт із Великобританії поскаржилася на огидні запахи після того, як у грудні 2020 року перехворіла на коронавірус.

Як повідомляє The Mirror, хворобу дівчина перенесла легко, лікування в лікарні не було потрібно. Нюх і смак повернулися до неї тільки через три місяці, після чого вона і почала відчувати неприємні запахи.

"Я почала помічати цей жахливий запах, який я можу описати тільки як суміш тухлих яєць, згірклого м'яса і риби, змішаних зі стічними водами", – розповіла дівчина.

Спершу вона подумала, що запах перебуває всередині її квартири, і провела прибирання. Однак це почуття супроводжувало її і в супермаркеті, і навіть під час прогулянки з собакою. Тоді вона зрозуміла, що проблема з нею.

Відео дня

Як виявилося, Хадспіт страждає паросмією – станом, який змінює нюх людини, внаслідок "тривалого Covid-19".

Дівчина зазначила, що не знає, як лікувати наслідки хвороби і не розуміє, коли вони минуть. Вона відчуває нудоту і стрес від огидних запахів. Водночас Хадспіт може їсти тільки найпростіші продукти – вівсяні пластівці, макарони – оскільки будь-яка ароматна їжа викликає огиду аж до нудоти і блювоти.

У матеріалі також наголошується, що інші люди, які перенесли коронавірус, розповідали про запахи поту, диму, хімікатів, дріжджів і навіть крові.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • раніше вчені спростували чутки про наслідки коронавірусу у вигляді втрати слуху. Під час дослідження фахівці проаналізували дані восьми безсимптомних хворих із позитивним тестом на COVID-19;

  • крім того, вчені розділили список наслідків "тривалого коронавірусу" на чотири групи. Тисячі пацієнтів, які подолали захворювання, повідомили, що їх мучили такі симптоми, як втома, задишка, м'язові болі й аритмія серця через кілька місяців після одужання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки