Доброволець загинув при випробуванні вакцини від COVID-19

Доброволець загинув при випробуванні вакцини від COVID-19

В ході глобальних випробувань вакцини від COVID-19, яку розробили компанія AstraZeneca і Оксфордський університет, помер один з учасників.

Про це повідомляє FierceBiotech з посиланням на Reuters.

Незважаючи на це, випробування щеплення триватимуть, оскільки померлий доброволець отримав плацебо, а не вакцину від коронавірусу. Причиною смерті 28-річного чоловіка стали ускладнення, викликані COVID-19.

Доброволець загинув при випробуванні вакцини від COVID-19
Відео дня

"Ми не можемо коментувати окремі випадки в триваючому випробуванні оксфордской вакцини, оскільки ми суворо дотримуємося правил медичної конфіденційності і клінічних випробувань, але ми можемо підтвердити, що всі необхідні процеси перевірки були дотримані", – сказав представник AstraZeneca в електронному листі.

Він також додав, що всі значущі медичні події ретельно оцінюються дослідниками випробувань, незалежним комітетом з моніторингу безпеки та регулюючими органами.

MedOboz раніше писав, що вчені знайшли спосіб осляблювати надмірну запальну реакцію організму на коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки