"Добу не виходять з каюти": у двох українців на круїзному лайнері підозрюють коронавірус

На борту заблокованого в Японії лайнера – 20 українців

На борту круїзного лайнера Diamond Princess перебувають ще два українця із симптомами зараження коронавірусом, які вже другу добу не виходять з кают.

Член екіпажу Тарас Філіппов зняв на відео життя пасажирів, передає ТСН (щоб подивитися репортаж, проскрольте до кінця сторінки).

"Люди з температурою чекають на свою чергу. Вони просто хворі, їм роздають парацетамол. Зараз у все більше і більше людей почали проявлятися симптоми. Якщо раніше цього не було помітно, то зараз вже дуже, серед них і українці", – розповів він журналістам.

Лайнер Diamond Princess
Відео дня

Українець також зняв кадри з лайнера, щоб показати, на що перетворився круїз. Всі пасажири закрилися в каютах, пересуваються лише персонал у масках та лікарі в білих комбінезонах. Тараса кілька разів зупиняли медики, щоб переконатися, що він – член екіпажу, який має право пересуватися.

"Раз у два дні приблизно ми виходимо в море оновити воду, щоб вона була чистою. 12 годин ми були в морі, дрейфували", – пояснив Філіппов.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки