Домінікана через коронавірус відмовилася приймати пасажирський корабель Braemar

Домінікана через коронавірус відмовилася приймати пасажирський корабель Braemar

Домініканська Республіка 27 лютого відмовилася прийняти пасажирський лайнер Braemar, тому що деякі пасажири можуть бути заражені коронавірусом.

За даними управління охорони здоров'я країни, у чотирьох філіппінців, двох американців і двох британців виявлена лихоманка, кашель і утруднене дихання, пише DailyMail.

На кораблі 1500 осіб

У компанії Fred Olsen Cruise Lines, якій належить корабель, заявили, що є "невелика кількість випадків, схожих на грип". За даними медичної команди екіпажу, хворі почуваються краще. Симптомів коронавірусу вони поки не виявили.

Відео дня

"Ми вважаємо, що реакція Домініканської Республіки є надмірною", – наголосили в компанії.

Лайнер відправився в двотижневий круїз Карибським морем і Латинською Америкою. На судні перебувають тисяча сто двадцять вісім пасажирів і 384 члени екіпажу.

Карта поширення коронавірусу у світі:

Як повідомляв OBOZREVATEL, спалах коронавірусу зафіксовано на іншому пасажирському кораблі - Diamond Princess. На борту його перебуває 3,5 тисячі осіб, серед них 25 громадян України. Четверо українців вже заразилися.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки