Дослідники назвали хворобу, яка може збільшити шанси смерті від СOVID-19

Необхідне більш пильне лікування пацієнтів з поєднанням цих хвороб
Дослідники назвали хворобу, яка може збільшити шанси смерті від СOVID-19

Пацієнти з коронавірусом, які страждають від геморагічних інсультів, можуть мати підвищений ризик смерті.

Про це повідомляє Daily Mail із посиланням на дослідження експертів Університету Юти. Хворі на СOVID-19, які додатково страждають від геморагічних інсультів, мають у 2,5-2,8 разу більше шансів померти, ніж ті, хто переніс лише інсульти. Також вони довше залишаються у лікарнях та мають більше ускладнень.

Відео дня

"Це одне з перших досліджень, яке підтверджує, що у пацієнтів із геморагічним інсультом, які страждають на COVID-19 з ускладненнями, існує підвищений ризик смерті під час лікування", – повідомив один із авторів дослідження, професор Адам де Хавенон, доцент кафедри неврології в Університеті Юти.

За словами дослідника, нові дані підтверджують необхідність більш пильного лікування пацієнтів із цими двома хворобами.

Існують два основні типи інсультів: ішемічні та геморагічні. Під час ішемічних інсультів кровообіг у мозку блокується. Тоді як за геморагічних ослаблена судина розривається та провокує крововилив у мозок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на 15 квітня в Україні зафіксовано 1 903 765 випадків коронавірусної інфекції. За останню добу виявлено 16 427 нових випадків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки