МоваЯзык

/ Пульмонологія

Доведено спосіб передання COVID-19 через повітря: зона ризику – до 5 метрів

16.6т
Читати матеріал російською

Учені з США отримали нові дані, які підтвердили, що коронавірус (COVID-19) передається через повітря на відстані до 16 футів (до 5 метрів).

Нове дослідження показало, що передання вірусу у вигляді аерозолю відбувається, коли респіраторні краплі розпадаються на крихітні частинки, які можна вдихати, передає Daily Mail.

Щоб визначити відстань, на якому відбувається зараження, вчені взяли проби повітря в лікарняній палаті у двох пацієнтів із коронавірусом, в одного з яких була активна інфекція. У результаті частинки заразного вірусу були виявлено на відстані від 7 (2 м) до 16 (до 5 м) футів від пацієнтів.

Вчені з Університету Флориди повідомили, що такі краплі не просто містять шматочки генетичного матеріалу COVID-19, але насправді заразні. Поширення аерозолю відбувається, коли з дихальних крапель утворюються крихітні частинки розміром менше за п'ять мікрометрів, що менше частки пилку.

Дослідники пояснили, що цей метод більш небезпечний із погляду передання, ніж респіраторні краплі, але його можна зменшити, уникаючи переповнених приміщень.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені назвали ефективний спосіб уникнути зараження на COVID-19.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини