Є чотири типи хворих на коронавірус: лікар пояснив різницю

Є чотири типи хворих на коронавірус: лікар пояснив різницю

Людей, які заразилися коронавірусом COVID-19, можна розділити на чотири типи. Найбільш небезпечним є останній із важкою формою пневмонії.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Професор Джон Вілсон, президент Королівського австралійського коледжу лікарів і лікар-вірусолог, заявив The Guardian, що майже всі серйозні випадки характеризуються пневмонією.

Є чотири типи хворих на коронавірус: лікар пояснив різницю

Чотири типи людей, заражених COVID-19, які виділив професор:

Відео дня
  • Так звані "субклінічні" пацієнти, у яких є вірус, але немає симптомів.

  • Ті, хто отримує інфекцію в верхніх дихальних шляхах. Симптоми: жар, кашель, головний біль, кон'юнктивіт.

  • Найбільшою групою є заражені з симптомами, схожими на грип, які не дають їм працювати. Такі люди вже звертаються до лікарні.

  • У четвертої групи розвивається важка форма пневмонії.

За словами Вілсона, в китайському місті Ухань приблизно у 6% заражених, які звернулися по медичну допомогу, були важкі захворювання.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Міністерстві охорони здоров'я України пояснили різницю в симптомах при захворюванні на грип та коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки