Епідемія коронавірусу може тривати роки, заразяться мільйони – американський вірусолог

27,5 т.
Епідемія коронавірусу може тривати роки, заразяться мільйони – американський вірусолог

Епідемія коронавірусу COVID-19 у світі може тривати не один рік.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як розповів РБК почесний професор Університету Колорадо, фахівець Коледжу ветеринарної медицини та біомедичних наук Чарльз Келішер, у міру поширення коронавірусу по всьому світу він вражатиме мільйони людей.

Вірусолог Чарльз Келішер
Відео дня

"Ті з них, які залишаються незараженими, можуть стати носіями під час другої хвилі епідемії. Таке поширення може тривати протягом багатьох місяців, поки не з'явиться ефективна вакцина", – зазначив він.

Але навіть тоді, за словами Келішера, вірус не зникне, бо неминуче залишатимуться люди, які не прищеплювалися.

Вірусолог додав, що вакцинація також займе тривалий час.

Як повідомляв OBOZREVATEL, практикуючий інфекціоніст і кандидат медичних наук Юрій Жигарєв вважає, що максимум три тижні коронавірус активно розвиватиметься, а вже через три місяці залишаться лише окремі випадки захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки