Евакуація українців з Китаю: стало відомо, де приземлиться літак

Евакуація українців з Китаю: стало відомо, де приземлиться літак

У четвер вранці, 20 лютого, у Львівському аеропорту приземлиться літак, на якому евакуюють українців з Китаю.

Перед цим боїнг компанії "SkyUP" зробить проміжну посадку в Алмати. За даними ТСН, чиновники вже провели онлайн-конференцію з тими, хто буде повертатися з охопленого коронавірусом регіону, щоб повідомити подробиці евакуації і умови перебування на карантині.

Евакуйованих з Уханя до місця карантину будуть перевозити на чотирьох автобусах під охороною поліції і Національної гвардії. Щоб не провокувати паніку, місце, де розмістять людей, тримають в таємниці. Відомо, що це може бути у Львівській області, так як там приземлиться літак.

Відео дня
Евакуація українців з Китаю

Як писав OBOZREVATEL раніше, вже в цей четвер, 20 лютого, Україна планує літаком евакуювати своїх громадян з китайського міста Ухань і провінції Хубей, де придбала загрозливе поширення епідемія смертельного коронавіруса.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки