Голубовська пояснила, чому взимку хворіти на коронавірус небезпечніше

Голубовська пояснила, чому взимку хворіти на коронавірус небезпечніше

В осінньо-зимовий сезон коронавірусна інфекція поширюється швидше. Водночас хвороба також носить більш складний характер.

За словами лікарки-інфекціоністки Ольги Голубовської, саме в цей період кількість пацієнтів із важкою формою COVID-19 стає дедалі більшою. Це видно і за статистикою захворюваності в Україні, розповіла вона в інтерв'ю для УНН.

"Зараз його сезон. Вірус агресивніший. Ми отримуємо найбільші дози його збудника. І саме через це зростає кількість важких форм", – пояснила медикиня.

Взимку хворіти на коронавірус небезпечніше, – Голубовська
Відео дня

Вона зазначила, що навесні та влітку перебіг COVID-19 буде пом'якшуватися, наприклад, як під час минулого літнього сезону.

"Ми сподівалися, що його практично не буде або буде набагато менше. Цього не трапилося. Але ситуація, звичайно ж, була не така, як зараз – ні за кількістю захворювань, ні за кількістю важких форм", – підкреслила лікарка.

У цьому інтерв'ю Голубовська висловила переконання, що Україна сьогодні перебуває у "вогнищі" поширення коронавірусної інфекції. Вона каже, що сьогодні важливо зменшити кількість хворих людей усіма можливими методами. Одним із таких, який може допомогти розірвати ланцюжок передачі вірусу, вважає лікарка, є уникнення масового скупчення людей.

Нагадаємо, що лікарка-інфекціоністка МОЗ України Ольга Голубовська і сама заразилася COVID-19. Відомо, що увечері 29 листопада її госпіталізували в одну з приватних клінік Києва. Медики оцінили її стан як середньої тяжкості.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки