Гончарук потролив українців, які бояться коронавірусу

8,3 т.
Гончарук потролив українців, які бояться коронавірусу

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук пожартував з приводу того, що деякі українці через страх перед коронавірусом риють траншеї і перекривають дороги своїм співгромадянам, яких евакуюють з Уханя.

Про це він заявив на брифінгу 19 лютого, передає LIGA.net. За його словами, ці люди стали об'єктами маніпуляцій.

Гончарук потролив українців, які бояться коронавірусу

"Товаришам, які риють траншеї і перекривають дороги, я хочу передати: запрошуємо вас на велике будівництво. Дуже скоро вам буде де задіяти свої таланти більш конструктивним способом", – зіронізував голова уряду.

Відео дня

За словами Гончарука, евакуйованих з Ухань українців, яких розмістять на об'єктах поблизу населених пунктів, будуть охороняти не тільки від поширення коронавірусу, але і від можливих провокацій проти них.

Евакуація українців з Уханя

"Об'єкт ... буде забезпечений охороною, достатньою для того, щоб, з одного боку, не поширилася інфекція (на борт в Ухані не братимуть людей з ознаками захворювання), а з іншого боку, щоб проти цих людей не було ніяких провокацій", – уточнив Гончарук.

Як повідомляв OBOZREVATEL, громадяни України прибули до аеропорту китайського міста Ухань, охопленого епідемією коронавірусу. Всього до евакуаційного списку включені 48 українців.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки