Хворий на коронавірус розповів про ранні ознаки: відчував дивні головні болі

101,0 т.
Хворий на коронавірус розповів про ранні ознаки: відчував дивні головні болі

У інфікованих коронавірусом COVID-19 можуть проявлятися нетипові симптоми, такі як втрата нюху, супроводжувана головним болем.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як пише CNN, 55-річний винороб з Лондона Марк Драйвер почав відчувати себе погано з кашлем, болем у горлі і помірною температурою після контакту з колишнім колегою, у якого виявили коронавірус. Приблизно на 8-й день хвороби він втратив нюх.

Марк Драйвер втратив нюх
Відео дня

"Це збіглося з дуже сильними головними болями в передній частині голови, прямо над очима", – розповів Драйвер.

За словами чоловіка, запах дуже важливий в його роботі, тому він хвилюється, що нюх може не повернутися.

Багато людей, які відчувають вперше аносмію або гіпосмію – часткову втрату запаху – задаються питанням, як довго це триватиме.

Директор Центру запаху і смаку Університету Флориди, професор Стівен Мангер заявив, що відповіді на це питання ще немає.

"Ми давно знаємо, що однією з основних причин втрати запаху є інфекції верхніх дихальних шляхів, викликані вірусами - застудою, грипом – частина людей втрачає нюх, більшість з них тимчасово, але невелика частина втрачає його назавжди", – зазначив він.

За його словами, щоб нюх повернувся, можуть пройти дні, тижні, а іноді, в окремих випадках, навіть місяці.

"Іноді це відбувається поступово, іноді відразу, і ми не знаємо, чому це так", – додав лікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, хвора на коронавірус нардеп України Анна Скороход заявила, що не відчуває запахів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки