Хвороба Олега Табакова: з'явилася остання інформація про стан актора

51,9 т.
Олег Табаков

Стан здоров'я російського актора і режисера Олега Табакова, який раніше назвав українців "убогими, темними і неписьменними" людьми, стабілізувався, але він як і раніше знаходиться у реанімації.

Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на своє медичне джерело.

"Олегу Павловичу сьогодні краще, його стан стабілізувався. Але про переведення його з реанімації у звичайну палату говорити поки рано", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, в прес-службі театру "Табакерка", яким керує режисер, заперечують, що Табаков був екстрено госпіталізований. За словами колег, він нібито проходить планове обстеження у стоматолога і не перебуває у реанімації, як раніше повідомили росЗМІ.

Відео дня

При цьому ж стало відомо, що спектакль "Рік, коли я не народився", який повинен був відбутися 27 листопада в МХТ імені А.П. Чехова, був скасований.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки