Імунітет до COVID-19 може знизитися за три місяці, – вчені

Імунітет до COVID-19 може знизитися за три місяці, – вчені

Учені припустили, що в людей, які перенесли коронавірус, імунітет до цього захворювання може знизитися всього за три місяці.

Такого висновку дійшли вчені з Королівського коледжу Лондона, передає The Guardian. За словами фахівців, найбільший вміст антитіл до вірусу фіксується в пацієнтів через три тижні після появи перших симптомів. Учені відзначають, що в 60 відсотків на цьому проміжку реєструється дуже високий рівень імунітету до коронавірусу.

Однак через три місяці сильний імунітет до інфекції зберігається всього в 17 відсотків пацієнтів.

Відео дня
Імунітет до COVID-19 може знизитися за три місяці, – вчені

Дослідники також розповіли, що за три місяці кількість антитіл в крові в багатьох випробовуваних падала до незначних значень, а в декого зовсім не змогли зафіксувати наявність імунітету.

Провідний автор дослідження Кеті Дорес вважає, що спростування теорії про тривалий імунітет до коронавірусу може мати значний вплив на процес вакцинації в різних країнах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені заявили, що колективний імунітет від COVID-19 може бути вдвічі вищий.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки