Імунолог пояснив, хто може заразитися коронавірусом вдруге

30,5 т.
Епідемія коронавірусу в Україні

Вдруге на коронавірус можуть інфікуватися люди, які мають слабкий імунітет, здоров'я, часто почуваються слабкими і в житті хворіють вірусними інфекціями.

Про це в коментарі OBOZREVATEL сказав український імунолог Олег Назар. За його словами, таких осіб у світі загалом десь з третина.

"Імунітет під час вірусних інфекцій не є стійким та напруженим, особливо у разі коронавірусу, який загалом є новим для людства. Тому повторне інфікування цілком можливе, особливо для 30% населення. Вони мають слабкий імунітет, постійно скаржаться на слабкість, час від часу температурять. Можуть хворіти вдруге і навіть втретє", – припустив він.

Відео дня

Як люди переживатимуть повторне інфікування коронавірусом – читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені запевняють, що до кінця 2020-го року цілком реально отримати вакцину від коронавірусу. Щонайменше 142 світові фармацевтичні компанії вже почали випробування вакцини. Однак найбільшого прогресу, тобто виходу препарату на заключний етап, досягли шість розробників, серед яких – AstroZeneca, Moderna, BioNTech, Fosun Pharma і Pfizer.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки