Інкубаційний період не 14 днів: спливла моторошна правда про коронавірус

Інкубаційний період не 14 днів: спливла моторошна правда про коронавірус

Інкубаційний період смертельного коронавіруса COVID-19 може тривати більше трьох тижнів, а не як заявляли раніше – до 14 днів.

Це стало відомо, коли у 70-річного чоловіка в Китаї виявилися сипмтоми коронавіруса через 27 днів після контакту із зараженою жінкою, пише The New York Times.

Коронавірус

"Чоловік, з прізвищем Цзян 24 січня відвіз свій автомобіль в місто Шеньнунцзя на північному заході провінції Хубей, зі східної частини Ечжоу, де він був у тісному контакті зі своєю зараженої сестрою. А лише 20 лютого у нього піднялася температура, і через день тест на коронавірус показав позитивний результат", – йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що більш тривалий інкубаційний період може ускладнити зусилля щодо стримування поширення епідемії, яка забрала життя понад 2000 осіб і поширилася за межі Китаю.

Як писав OBOZREVATEL раніше, новий коронавірус з Китаю надає загрозу зараження і під час інкубаційного періоду в його носії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки