Ізраїль розпочинає випробування ліків від коронавірусу

Ізраїль розпочинає випробування ліків від коронавірусу

В Ізраїлі пройдуть клінічні випробування японського препарату "Авіган" для лікування коронавірусу COVID-19.

Як передає newsru.co.il, Гельсінкська комісія під керівництвом доктора Аві Она вже видала відповідний дозвіл.

Після схвалення місцевими комісіями і Міністерством охорони здоров'я Ізраїлю, клінічні випробування будуть проводитися в лікарнях "Адаса", "Іхілов", "Сорока", "Порія". У них візьмуть участь 80 пацієнтів.

Ізраїль розпочинає випробування ліків від коронавірусу
Відео дня

Раніше медичні експерти в Китаї заявили, що ліки "Авіган", призначені для лікування грипу, також є ефективними при лікуванні COVID-19.

Активним компонентом препарату є фавіпіравір, який, як стверджувалося, блокує розмноження вірусу в організмі.

Після випробувань пацієнти, які його вживали, видужували швидше і стан їхніх легень був значно кращим порівняно з пацієнтами, яким не давали цей препарат.

Ізраїль розпочинає випробування ліків від коронавірусу

Як писав OBOZREVATEL, раніше в Італії заявили про позитивний результат лікування хворих на коронавірус препаратом проти ревматоїдного артриту "Тоцилізумаб" (Tocilizumab) виробництва фармацевтичної компанії Roche.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки