Кількість хворих на коронавірус досягла мінімуму: трапився перелом

Кількість хворих на коронавірус досягла мінімуму: трапився перелом

У Китаї за останню добу, 19 лютого, коронавірусом заразилися 394 людини, що є мінімумом із 23 січня.

Як повідомляє Національна комісія з охорони здоров'я, значне скорочення чисельності хворих (раніше цей показник склав 1693) пояснюється коригуванням статистичних даних. Була здійснена перевірка, і в багатьох вірус не підтвердився.

Кількість заражених коронавірусом досягла мінімуму
Відео дня

Водночас смертність також скоротилася. Так, у середу були зафіксовані 114 летальних випадків (108 із них у Хубеї).

1779 осіб одужали, у 113 пацієнтів, чий стан оцінюється як критичний, було зафіксовано поліпшення.

Всього в Китаї захворіли 56303 людини, померли 2118.

Також стало відомо, що жертвами коронавірусу стали два пасажири круїзного лайнера Diamond Princess, пришвартованого біля берегів Японії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український літак, на борту якого перебувають евакуйовані з охопленого коронавірусом китайського міста Ухань, летить із Алмати в аеропорт "Бориспіль". Прибуття очікують 20 лютого о 08:05.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки