Комаровський назвав найпоширеніший симптом COVID-19

Комаровський назвав найпоширеніший симптом COVID-19

Одним із найпоширеніших симптомів нового типу коронавірусу хворі називають зниження відчуття смаку та чутливості нюху.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це розповів популярний український лікар-педіатр Євген Комаровський у своєму блозі на YouTube, коментуючи ситуацію з пандемією (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

"Чим активніше звертається увага на ці симптоми, тим більше впадає в очі, що його частота просто величезна", – заявив він.

Комаровський назвав найпоширеніший симптом COVID-19
Відео дня

За словами лікаря, більш як половина хворих на COVID-19 вказує на погіршання чутливості нюху, а майже половина – на проблеми зі смаком.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Євген Комаровський заявив, що пандемія коронавірусу в світі може стати причиною збільшення захворюваності дітей на синдром Кавасакі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки