Комаровський назвав небезпеку кондиціонера під час пандемії COVID-19

Комаровський назвав небезпеку кондиціонера під час пандемії COVID-19

Під час пандемії коронавірусу (COVID-19) потрібно обережно користуватися кондиціонером, щоб не заразитися.

Український лікар-педіатр Євген Комаровський у своєму блозі на YouTube розповів, що в потоці повітря може міститися коронавірус.

"Більшість кондиціонерів не мають можливості брати повітря з вулиці. Це пристрої, які ганяють по замкненому колу повітря, охолоджуючи його. Тому, щоб кондиціонер був ефективний, потрібно у приміщенні зачинити всі вікна та двері. Від того кондиціонер ганяє по колу охолоджене повітря разом із мікробами і вірусами. У потоці повітря може переноситися вірус, зокрема коронавірус", – пояснив медик.

Відео дня
Кондиціонер

Комаровський розповів, як правильно потрібно користуватися кондиціонером:

  • Важливо, щоби потік повітря з кондиціонера був спрямований не на людей, а, наприклад, у стелю.

  • Найкраще встановлювати кондиціонери, які можуть забирати повітря з вулиці.

  • Необхідно стежити за технічним станом кондиціонера та міняти своєчасно фільтри.

  • Найчастіше кондиціонер висушує повітря. Тому якщо у приміщенні вологість повітря падає нижче за 40%, то потрібно використовувати зволожувач.

  • Коли кондиціонер працює – можна відчиняти кватирку для потоку свіжого повітря

Як повідомляв OBOZREVATEL ,у Китаї кондиціонер став причиною масового зараження коронавірусом відвідувачів ресторану, в якому перебувала сім'я з Уханя – міста, з якого почалася пандемія.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки