Комаровський пояснив випадки повторного "зараження" COVID-19

23,8 т.
Комаровський пояснив випадки повторного 'зараження' COVID-19

Повторний позитивний ПЛР-тест у тих, хто видужав від коронавірусу COVID-19, вказує не на нове захворювання, а на залишки вірусної РНК в клітинах організму.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це повідомив відомий український лікар Євген Комаровський на своєму YouTube-каналі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Лікар Євген Комаровський

Він розповів про дослідження в Південній Кореї за участю 260 осіб, у яких були повторні позитивні результати аналізів після перенесення COVID-19.

Відео дня

"Висновок однозначний – позитивні тести у пацієнтів, які видужали, показують фрагменти коронавірусу, але не свідчать про те, що в людини є повторне захворювання", – зазначив доктор.

За його словами, клітина, в якій є РНК вірусу, гине, але процес очищення організму від загиблої клітини може тривати від 1 до 3 місяців.

Фрагменти вірусу здатні виявлятися протягом цього часу, що не свідчить про повторне інфікування.

"Результат дослідження вселяє надію та свідчить про те, що у пацієнтів все менше шансів на повторне захворювання", – підкреслив Комаровський.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Євген Комаровський назвав найпоширеніший симптом COVID-19.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки