Комаровський рекомендував пити колу через коронавірус: з'явилося пояснення

Комаровський рекомендував пити колу через коронавірус: з'явилося пояснення

Відомий український педіатр Євген Комаровський рекомендував на карантині пити кока-колу замість вітчизняних напоїв.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Instagram. Медик пояснив, що йому важлива якість газованого напою.

"Для мене лимонад вітчизняного виробника – це кіт у мішку. Я гадки не маю, що туди засипав виробник та яку воду він використовував. Я у своїй практиці лікаря-інфекціоніста бачив таку кількість дітей, які обгадилися після вітчизняних лимонадів, що не можу рекомендувати їх широким масам", – розповів Комаровський.

Відео дня
Комаровський рекомендував пити колу через коронавірус: з'явилося пояснення

Лікар підкреслив, що він радить тільки ті продукти, що пройшли дуже серйозний контроль.

"Тому що бренд вважає, що репутацію не купиш за жодні гроші. А коли бренду дуже багато-багато років – це взагалі", – додав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікар Євген Комаровський розповів, що карантин в Україні можуть скасувати після 28 днів без нових випадків захворювання, проте велику роль відіграє те, як вчинять європейські країни.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки