Комаровський розповів, як обдурюють на ліках від COVID-19

Комаровський розповів, як обдурюють на ліках від COVID-19

У світі поки що не існує ліків із доведеною дією проти коронавірусу (COVID-19).

Про це у своєму блозі розповів дитячий лікар-педіатр Євген Комаровський. Медик попередив, щоб українці даремно не витрачали гроші на непотрібні препарати.

"Перестаньте шукати ліки противірусні та витрачати на них гроші. Це величезний обман від продавців ліків. Ніяких ліків із доведеною дією проти коронавірусу не існує", – сказав він.

Комаровський також закликав дотримуватися карантинних заходів і за можливості уникати масового скупчення людей.

Відео дня

"Імовірність підчепити вірус визначається тільки вами. Чим більше людей, тим вища ймовірність. Чим інтенсивніший повітрообмін, тим менше шансів захворіти. Якщо є приміщення малої площі, то не засовуйте туди ніс", – додав лікар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Євген Комаровський дав кілька порад, які допоможуть знизити ризик зараження або важкого перебігу хвороби в разі, якщо людина все-таки підхопила COVID-19.

Надсилайте нам свої історії про ситуацію з лікуванням COVID-19 у вашому населеному пункті з фото та відео info@obozrevatel.com

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки