Комаровський жорстко розкритикував бабусь і дідусів на карантині

Комаровський жорстко розкритикував бабусь і дідусів на карантині

Українцям, особливо людям із груп ризику, слід "найсуворішим чином" дотримуватися умов карантину, який введений в країні через загрозу поширення коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це в авторській програмі головного редактора видання "ГОРДОН" Олесі Бацман заявив відомий український лікар Євген Комаровський. За його словами, сьогодні кожен повинен робити все, що залежить особисто від нього: захищати своїх близьких, найсуворіше дотримуватися гігієни, користуватися санітайзером, не підходити до людей, самоізолюватись по можливості.

"Але загальне враження, що це слова в порожнечу. Коли виходиш на вулицю і бачиш божевільну кількість бабусь і дідусів, яким не сидиться по домівках, таке враження, що вони вирішили нарешті полегшити роботу Пенсійного фонду", – сказав він.

Відео дня
Комаровський жорстко розкритикував бабусь і дідусів на карантині

За словами Комаровського, обласні центри в Україні можуть забезпечити апаратами штучної вентиляції легенів менше 50 осіб (дихальна недостатність, при якій пацієнтів підключають до ШВЛ, – одне з найважчих ускладнень при коронавірусній інфекції).

"У більшості обласних центрів України 50 пацієнтів, які потребують ШВЛ, – це колапс системи охорони здоров'я. Тому у нас є один шлях – зберегти літніх і групи ризику. Найсуворіша соціальна ізоляція, суворий карантин. Але при цьому кожен день – супермаркети з купою бабусь і дідусів. На тлі закритого метро, переповнених маршруток, де люди – як оселедці в бочці, – це ж просто апокаліпсис!" – зазначив Комаровський.

Нагадаємо, кількість заражених коронавірусом COVID-19 в Україні за станом на 23 березня становить 73 людини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Комаровський заявив, що передача коронавірусу статевим шляхом ще не доведена, але безпечніше всього займатися сексом без поцілунків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки