МоваЯзык

/ Пульмонологія

ШВЛ не дає результату: вчені з'ясували, як коронавірус впливає на кров

При важкій формі захворювання коронавірус COVID-19 атакує гемоглобін в еритроцитах і робить їх нездатними транспортувати кисень до клітин.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

До такого висновку прийшли італійські вчені з Університету Верони, проаналізувавши дані 1210 пацієнтів, у 224 із яких хвороба протікала важко. Результати дослідження опубліковані у виданні Hematology, Transfusion and Cell Therapy.

Вказується, що в таких випадках штучна вентиляція легенів є марною.

Аналіз показав, що рівень гемоглобіну був значно знижений у пацієнтів із більш важкою формою захворювання порівняно з тими, у кого воно протікало легше або безсимптомно. Середньозважена різниця між важкими і легкими хворими склала -7,1 г/л.

Робота італійських вчених збігається з незалежно виконаним дослідженням китайських біологів, яке показало, що COVID-19 атакує гемоглобін в еритроцитах і робить їх нездатними транспортувати кисень.

Дослідження показують, що замість штучної вентиляції, можливо, доцільніше застосовувати трансфузії (наприклад, переливання крові або еритроцитів) для пацієнтів із новим коронавірусом.

Коронавірус

Коронавірус

Як писав OBOZREVATEL, нещодавно в Канаді вірусологи підтвердили ефективність препарату "Ремдесівір" у боротьбі проти коронавірусу – ліки блокують механізм розмноження COVID-19.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Дослідження вчених" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
4
3
Смішно
37
Цікаво
9
Сумно
2
Треш

Блоги медицини