Коронавірус міг вбити 40 млн людей: вчені озвучили найгірший сценарій

15,0 т.
Коронавірус міг вбити 40 млн людей: вчені озвучили найгірший сценарій

Без превентивних заходів від коронавірусу COVID-19 в цьому році могло б померти 40 мільйонів людей.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як говориться в дослідженні Імперського коледжу в Лондоні, вчені розглянули кілька сценаріїв розвитку ситуації з поширенням коронавірусу.

Коронавірус міг вбити 40 млн людей: вчені озвучили найгірший сценарій

Перший варіант – якби світ ніяк не відреагував на COVID-19. Згідно з найгіршим сценарієм, вірус, який ніяк би не стримувався, заразив би 7 млрд людей і привів до 40 млн смертей.

Відео дня

Зниження соціальних контактів на 40% серед молодих людей і на 60% – серед літнього населення дозволило б знизити цю кількість удвічі. Але навіть в такому випадку системи охорони здоров'я країн не справлялися б з навантаженням.

Другий сценарій – з соціальним дистанціюванням, яке робиться зараз. Якби всі країни застосували цю стратегію на ранніх етапах, це дозволило б зберегти 95% втрачених життів.

Також проведене вченими моделювання показало, що найбільш уразливими є країни з низьким і середнім рівнем життя.

Як повідомляв OBOZREVATEL, методи боротьби Ізраїлю з пандемією коронавірусу COVID-19 можна назвати найжорсткішими і своєчасними в порівнянні з іншими країнами світу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки