Коронавірус може призвести до пошкодження мозку, − вчені

Коронавірус може призвести до пошкодження мозку

Коронавірус може призвести до тяжких неврологічних ускладнень, включаючи запалення, психоз і марення.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це свідчить дослідження, проведене вченими з Університетського коледжу Лондона, пише Reuters.

Вони описали 43 випадки пацієнтів з COVID-19, які перенесли тимчасову дисфункцію мозку, інсульт, пошкодження нерва або інші серйозні ураження мозку. Таким чином нейробіологи зафіксували нові докази його впливу на мозок.

"Мене турбує те, що зараз у нас мільйони людей з COVID-19. І якщо через рік у нас буде десять мільйонів людей, які видужали, і у цих людей буде когнітивний дефіцит, то це вплине на їх здатність працювати і здатність займатися повсякденною діяльністю", – заявив Едріан Оуен, нейробіолог з Канади.

Відео дня

За його словами, нові дані підкреслюють необхідність проведення детальних досліджень і збору даних для оцінки поширеності неврологічних і психіатричних ускладнень коронавірусу.

Раніше OBOZREVATEL писав, що вчені встановили, що є головною причиною розвитку важкої форми COVID-19 і смерті заражених пацієнтів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки