Коронавірус ніколи не зникне: вірусолог дав тривожний прогноз

Коронавірус ніколи не зникне: вірусолог дав прогноз

Вчені не вірять у повне зникнення коронавірусу, оскільки він занадто широко поширився по світу.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Таку думку висловив у ефірі радіо "Говорить Москва" вірусолог, директор Інституту медичної паразитології, тропічних і трансмісивних захворювань Сеченівського університету в Росії Олександр Лукашев.

"Атипову пневмонію вдалося повністю ліквідувати. Цього вірусу зараз у природі не існує. З COVID-19 такого вже не вийде, на це вже ніякої надії немає. Він не зникне, він вже занадто поширився, він добре передається, він є в усіх країнах світу. Швидше за все, цей вірус вже з нами залишається назавжди. Він не ослабне, але перестане бути суспільно небезпечним", – припустив учений.

Відео дня
Коронавірус ніколи не зникне: вірусолог дав прогноз

Крім того, за його словами, в Китаї може відбутися другий спалах захворювання. "Звісно, там вміють боротися, вміють лікувати, але Китай продовжує жити на пороховій бочці", – додав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікар-інфекціоніст і колишній директор Центру здоров'я Володимир Курпіта заявив, що спека не допоможе перемогти коронавірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки