Коронавірус змінює ДНК: Богомолець пояснила повторне зараження

  • Вірус COVID -19 переформатовує клітину ДНК людини

  • Внаслідок цього втрачається пам'ять-імунітет

  • Віруси намагаються бути «розумнішими» за людей, але ми повинні їх подолати

Коронавірус змінює ДНК: Богомолець пояснила повторне зараження

Коронавірус переформатовує клітину ДНК людини, вона перестає розпізнавати його як загрозу і не формує імунітет.

В цьому полягає причина повторного зараження на COVID-19, розповіла в ефірі Obozrevatel TV заслужена лікарка України Ольга Богомолець.

"Повторне зараження залежить від того, що організм людини перестає пам’ятати і не формує стійкий імунітет. Клітина забуває, що була така вірусна інфекція і починає наново з нею боротися", – пояснила лікарка.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Вона констатувала, що віруси намагаються бути "розумнішими" за людей. "Але в будь-якій епідемії треба бути оптимістами. Так, віруси і бактерії інколи приводять до смертності, але не було такого, щоб ми їх не перемогли і не знищили. Тому все одно перемога буде за нами", – запевнила Богомолець.

Відео дня

Як писав OBOZREVATEL, лікар-інфекціоніст Юрій Жигарєв заявив, що випадки повторного зараження коронавірусом не можуть носити масовий характер. За його словами, шанси людей, що перехворіли на COVID-19, заразитися ним знову, "досить невисокі".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки