Коронавірус пробрався до Росії? З'явилися спростування

Коронавірус пробрався до Росії? З'явилися спростування

У госпіталізованого у Санкт-Петербурзі росіянина, що саме прилетів із Китаю, не підтвердилася наявність коронавірусу.

Про це передає ФАН із посиланням на Міністерство охорони здоров'я країни. Крім того, фахівці не знайшли захворювання у прибулого в РФ китайського студента, ім'я якого не називається.

Госпіталізація росіянина в аеропорту

Зазначається, що 23-річний громадянин Росії Арман К. в середу, 22 січня, прилетів до Пітера з китайського Шанхаю (з пересадками в Пекіні, Красноярську і Москві). Хлопця терміново забрали з температурою 38 із КПП "Пулково".

Відео дня
Госпіталізований у "Пулково" росіянин
Коронавірус у Росії: з'явилося спростування

Новий коронавірус теж не виявлено у пасажира, який прибув до Пермі з Китаю, повідомив місцевий аеропорт.

"Це просто застуда", – сказали там.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії не виключили передачу смертельного коронавірусу nCoV через посилки, замовлені на популярному торговельному майданчику AliExpress.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки