Коронавірус спалахнув із новою силою: останні дані

Коронавірус спалахнув із новою силою: останні дані

У Південній Кореї, де напередодні через коронавірус COVID-19 оголосили найвищий рівень небезпеки, недуга вбила сьому людину, а ще 161 заразилася.

Про це повідомляє South China Morning Post. Загальна кількість хворих у країні досягла 763.

Всього станом на ранок 24 лютого налічується 79 360 підтверджених епізодів інфікування у світі. Коронавірус уже вбив 2 619 осіб, 24 963 вилікувалися. Також стало відомо, що четвертий пацієнт помер від COVID-19 в Італії за дві доби.

На материковому Китаї чисельність заражень сягнула 77 150, за минулу добу інфікувалися 409 осіб, вилікувалися ще 1846, а загинули 150.

Відео дня

Тривожні новини повідомляють і з Ірану – там число тих, що заразилися коронавірусом, досягло 43, а кількість летальних випадків зросла до 8. МОЗ зафіксував 15 нових епізодів захворювання, троє хворих померли.

Також запанікували через коронавірус в Австралії. Так австралійцям, що прямують в Японію і Південну Корею, було винесено попередження після зростання числа випадків коронавіруса в регіоні. Мандрівникам порадили, бути надзвичайно обережними у обох країнах.

Коронавірус спалахнув із новою силою

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки