Коронавірус вбив уже понад 1660 осіб: нова страшна статистика щодо Китаю і світу

Коронавірус вбив уже понад 1660 осіб

У Китаї станом на ранок неділі, 16 лютого, кількість тих, хто заразився коронавірусіом Covid-19, досягла 68 500 осіб, загальна кількість у світі – 69 258 випадків. Померли від хвороби вже 1669 пацієнтів.

Про це повідомляє Державний комітет охорони здоров'я КНР. Епідемія продовжує бити антирекорди – за добу кількість заражених зросла в країні більш ніж на 2 тисячі осіб, смертельних випадків – на 146.

Із них в епіцентрі захворювання – провінції Хубей – померли 139 осіб. У лікарнях країни проходять курс лікування 57 416 тисяч осіб, стан понад 11,2 тисяч хворих оцінюється як важкий.

Коронавірус убив вже понад 1660 осіб
Відео дня

Водночас понад 9 тис. осіб одужали і успішно виписані з медичних закладів.

Дані поширення хвороби по карті від Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса свідчать про 69 258 випадків зараження у світі.

Коронавірус вбив уже понад 1660 осіб

На китайських територіях поза материковою частиною країни нових випадків захворювання або смертельних випадків не зафіксовано. За останніми даними, виявлено 84 підтверджених випадки захворювання: 56 – в Гонконгу (1 летальний випадок), 10 – в Макао, 18 – на Тайвані.

Також з'явилися дані про нові випадки захворювання на коронавірус на заблокованому в Японії лайнері Diamond Princess – виявлені ще 70 осіб із захворюванням.

Загальна кількість хворих членів екіпажу і пасажирів досягла 355, вони госпіталізовані.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Китаї ввели смертну кару за приховування симптомів коронавірусу і перекручення даних про стан хворих.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки