Коронавірус у Китаї почав ущухати: з'явилися багатонадійні цифри

Коронавірус у Китаї почав ущухати: з'явилися багатонадійні цифри

Протягом минулої доби, 17 лютого, кількість тих, що заразилися коронавірусом COVID-2019 у Китаї (включно з Гонконгом, Макао, Тайванем), зросла до 72 528 (+1893, позитивна динаміка).

Такі дані наводить Національна комісія з охорони здоров'я Китаю. Водночас недуга вбила вже 1868 (+98 за останній день – менше, ніж раніше).

Втім, фіксується усе більше епізодів одужання: 12 552 (+1708 за добу). З підозрою на наявність вірусу – 4194 людини.

Читайте: Туалетний папір у дефіциті: коронавірус обвалив економіку Китаю

Коронавірус у Китаї почав ущухати: з'явилися багатонадійні цифри
Відео дня

Головне:

  • Щодня одужує все більше й більше людей.

  • Частка критичних випадків перебігу хвороби почала знижуватися: з 15,9% до 7,2%.

  • Визначено найпоширеніші симптоми: дуже висока температура (під 40 градусів), через кілька днів з'являється сильний кашель, діарея, болі у животі й блювання.

  • Здебільшого рятують противірусні препарати, які часто застосовують під час лікування ВІЛ.

Коронавірус у Китаї почав ущухати: з'явилися багатонадійні цифри

Крім того, стало відомо, що пасажири з негативною реакцією на COVID-2019 зможуть покинути карантинний лайнер Diamond Princess, починаючи з 19 лютого. За даними Міністерства охорони здоров'я Японії, цей процес орієнтовно завершиться 21-го.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив, що двоє українців, які перебували в складі екіпажу на судні Diamond Princess і заразилися новою недугою, почуваються нормально. Одного із них готуються виписати з лікарні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 17 лютого на круїзному судні Diamond Princess, яке стоїть на карантині в порту Йокогами через спалах коронавірусу, виявили 99 нових випадків інфікування.

У Китаї ввели смертну кару за приховування симптомів коронавірусу та спотворення даних про стан хворих.

Також радник Всесвітньої організації охорони здоров'я, відомий вірусолог Айра Лонджін заявив, що заразитися коронавірусом можуть дві третини населення планети.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки