Люди падають прямо на вулицях: з'явилося зловісне відео з Китаю, охопленого вірусом-убивцею

З'явилися зловісні кадри з Китаю, охопленого вірусом

У мережі з'явилося нове відео з китайського міста Ухань, де розгулявся смертельний коронавірус, який забрав життя вже 17 осіб.

Цього разу зняли картину з хлопцем, який упав через різке погіршення стану. Зловісний ролик розлетівся соцмережами (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Під гучні крики з машини "швидкої допомоги" вибігли медики в захисних костюмах і масках. Вони взялися допомагати місцевому жителю, який лежав у калюжі крові. Хлопець, імовірно, втратив свідомість і розбив при падінні голову.

Коронавірус у Китаї: зловісні кадри з Уханю

Раніше в мережі з'явилися ще кілька роликів. В одному з них показали пересувні ізолятори для заражених і медиків у спецодязі. На другому відео зняли спорожнілі вулиці міста.

Також з'явилися кадри з чоловіком, який упав обличчям в асфальт посеред вулиці і перестав подавати ознаки життя.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше кадри, на яких показане нібито транспортування зараженого новим видом коронавірусу в Китаї, шокували мережу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки