Коронавірус в Італії небезпечно розширив географію

Коронавірус в Італії небезпечно розширив географію

Перший випадок зараження коронавірусом "COVID-2019" зафіксовано на півдні Італії, в адміністративному центрі Сицилії – Палермо.

Про це повідомило інформагентство ANSA. Інфікований виявився туристом із Бергамо, який перебував у відпустці в Палермо. Після виявлення симптомів грипу його вмістили до лікарні Сервелло для перевірки. Пізніше тест показав у італійця наявність коронавірусу.

Зазначимо, що це перший випадок інфікування смертельним коронавірусом на півдні Італії. У сицилійському регіоні організували карантин для людей, які були в тісному контакті з інфікованим.

Відео дня
У Палермо в туриста виявили коронавірус

В Італії вже семеро людей загинули в результаті зараження COVID-19. Шість жертв – у Ломбардії, одна – у Венето. Всього в Італії коронавірусом інфіковані 230 осіб. В італійських містах назріває паніка – люди шикуються у черги в аптеки, а в багатьох магазинах вже спорожніли продуктові полиці.

У МОЗ України повідомили, що на прикордонних постах при в'їзді в країну проводитимуть температурний скринінг людей, які повертаються з Італії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Китаї заявили про створення вакцини проти смертельного коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки