У київський гуртожиток через коронавірус не пустили китайців

У київське гуртожиток не пустили студентів з Китаю

Студенти з Китаю, боячись заразитися коронавірусом, не пустили в київський гуртожиток своїх співвітчизників, які нещодавно прибули в Україну.

Про це "Главкому" розповіла завідувачка Олександрівської клінічної лікарні Тетяна Гайнудтінова. Громадяни КНР відправили своїх друзів до цієї медустанови для перевірки температури.

Лікарка наголосила, що приїжджати в лікарню в подібних випадках не варто, проте медики поміряли температуру цій групі студентів. Як зазначила Гайнудтінова, після повернення з КНР вони проходили перевірку та карантин.

У київський гуртожиток не пустили студентів із Китаю
Відео дня

"Якщо ви добре себе почуваєте, то це головний критерій того, що ви здорові. Не потрібно у лікаря питати як ви самі себе почуваєте", – сказала лікарка.

"Звичайно, не можна так просто приїжджати і перевірятися. Хоча з часом всіх охочих, звичайно, можна буде охопити, як це сталося у випадку з тестуванням на ВІЛ. Раніше не було можливостей перевірити всіх, а зараз без проблем, будь ласка. Так буде і з коронавірусом", – додала вона.

Карта поширення коронавірусу по світу:

Як писав OBOZREVATEL, українці, яких евакуювали з Китаю через коронавірус і помістили на карантин у Нових Санжарах, підписали документ із вказівкою уникати спілкування з журналістами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки