Коронавірус вбив рекордну кількість людей: Китай вдався до безпрецедентних заходів

Коронавірус вбив рекордну кількість людей: Китай вдався до безпрецедентних заходів

За добу 30 січня у Китаї різко зросла кількість загиблих через коронавірус 2019 nCoV. Кількість жертв рекордно збільшилася на 43 особи, всього загиблих станом на ранок 31 січня – 213 осіб.

Кількість тих, що заразилися, при цьому зросла на 1982 особи, це означає, що всього інфікованих 9692. Інформацію оприлюднили в Reuters із посиланням на дані держкомітету з питань охорони здоров'я КНР.

Через нове загострення спалаху коронавірусу Китай вирішив чартерними рейсами повернути жителів провінції Хубей, яка вважається епіцентром епідемії, в Ухань, поінформувала офіційна представниця МЗС КНР Хуа Чуньїн.

Відео дня

"З урахуванням того, що жителі провінції Хубей, особливо жителі Уханя, останнім часом зіткнулися з реальними труднощами за кордоном, уряд Китаю ухвалив рішення якомога швидше направити чартерні рейси і доправити їх відразу в Ухань", – йдеться у заяві.

В Ухань вже встигли повернутися туристи з Осаки, Сінгапуру, Таїланду.

Коронавірус вбив рекордну кількість людей

Як повідомляв OBOZREVATEL, Всесвітня організація охорони здоров'я після екстреного засідання у четвер, 30 січня, визнала спалах нового коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного масштабу і звернулася до світу із закликом протидіяти хворобі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки