Коронавірус вбиває молодих: розкрита моторошна правда

Коронавірус вбиває молодих: розкрита моторошна правда

У паризькій лікарні у Франції померла 16-річна дівчина – вона стала першою неповнолітньою загиблою від COVID-19 у Франції.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомляє RFI, раніше у дівчини не було проблем зі здоров'ям. Однак, за тиждень до смерті у неї з'явився невеликий кашель. Пізніше почала відчувати невеликі труднощі з диханням, виникли напади кашлю.

Її госпіталізували, і один з тестів на коронавірус показав позитивну реакцію. Стан дівчини погіршився, лікарі підключили апарат штучної вентиляції легенів, але незабаром вона померла.

Відео дня
Коронавірус вбиває молодих: розкрита моторошна правда

Заступник міністра охорони здоров'я Франції Жером Саломон, заявив, що Жюлі стала жертвою важкої форми вірусу, вкрай рідко яка буває у молодих людей.

Відзначимо, раніше лікар і член парламенту Великобританії Розена Еллін-Хан попередила, що коронавірус небезпечний не тільки для літніх людей, їм масово заражається і молодь.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, чим відрізняється коронавірус від грипу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки