Коронавірус відрізняється від грипу: в чому принципова різниця

Коронавірус відрізняється від грипу: в чому принципова різниця

Коронавірус передбачає більш серйозні профілактичні заходи, ніж грип, оскільки у людей поки що немає імунітету до цього захворювання.

Ситуацію прояснив вірусолог компанії Novavax Грегорі Гленн, який розробляє вакцину від COVID-19, в інтерв'ю ТСН. За його словами, це є принциповим моментом для лікарів.

"Коронавірус ще не поширений. Населення зараз має нульовий імунітет. Згадайте, скільки ми живемо з грипом. Але навіть грип постійно мутує", – зазначив він.

Коронавірус відрізняється від грипу: в чому принципова різниця
Відео дня

Вірусолог також розповів, що при зараженні грипом ми підхоплюємо кілька сотень дрібних вірусів. У випадку ж із COVID-19 інші штами, крім двох поширених, людству поки не відомі.

Гленн вказав на ще один момент: грип вже давно став сезонним захворюванням, тоді як для коронавірусу все тільки починається.

"Зараз він розлетиться світом, наступної зими буде ще більше випадків зараження в Північній півкулі. Але у людей напрацюється імунітет. Я не беруся нічого передбачати, але ми готуємося до гіршого варіанту", – резюмував він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українців попередили, що коронавірусом можна заразитися повторно і дали поради, як не захворіти.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки