МоваЯзык

/ Пульмонологія

Коронавірус спричинює в дітей небезпечну патологію: під загрозою серце

19.9т
Читати матеріал російською

У Великобританії лікарі звернули увагу, що діти масово почали хворіти на патологію, схожу на синдром Кавасакі, яка може бути спричинена коронавірусом.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Малюки почали скаржитися на болі в животі, у них виявили набряки серця та "шлунково-кишкові" симптоми, пише Daily Mail.

"За останні три тижні у всьому Лондоні, а також в інших регіонах Великобританії спостерігалося явне збільшення числа дітей різного віку з багатосистемним запальним станом", – повідомляється в статті.

Коронавірус спричинює в дітей небезпечну патологію

Коронавірус спричинює в дітей небезпечну патологію. Джерело: gorod.dp.ua

gorod.dp.ua

Медики терміново почали вивчати питання та застосували до маленьких пацієнтів інтенсивну терапію, адже синдром загрожує їхньому життю. Поки невідомо, чи багато летальних випадків стали наслідком саме схожої на синдром Кавасакі хвороби.

Cиндром Кавасакі вражає артерії та зумовлює серцеві захворювання. Він проявляється у вигляді болю в животі, блювання, діареї, а також кон'юнктивіту, висипу, лущення шкіри та ураження лімфовузлів і слизових оболонок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікарі попередили, що в людей із важкою формою COVID-19 може розвинутися серйозний розлад нервової системи, відомий як синдром Гієна-Барре, за якого імунна система людини вражає власні нерви.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
3
0
Смішно
1
Цікаво
3
Сумно
0
Треш

Блоги медицини