Коронавірус впритул наблизився до кордонів України

Коронавірус впритул наблизився до кордонів України

Пацієнта з підозрою на коронавірус COVID-2019 госпіталізували в Університетську лікарню у Кракові (Польща).

Його перевірять на зараження смертельним вірусом. Результати тесту будуть відомі у понеділок або вівторок, передає RMF24.

Повідомляється, що в лікарні коментувати ситуацію відмовилися. Також там заявили, що розголошувати інформацію про пацієнта не будуть. Наразі відомо тільки те, що він раніше перебував в Азії, але не в Китаї.

У Кракові госпіталізували пацієнта з підозрою на коронавірус
Відео дня

Це третій подібний випадок в Університетській лікарні у Кракові. Раніше в Малопольському воєводстві у пацієнта також підозрювали наявність коронавірусу, проте аналізи не підтвердили захворювання.

Нагадаємо, що Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) попередив, що шанси зупинити поширення нової коронавірусної епідемії вичерпуються.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки