Хто може захворіти на коронавірус: лікар назвав групу ризику

14,6 т.
Хто може захворіти на коронавірус: лікар назвав групу ризику

Захворіти коронавірусом ризикують астматики, алергіки та люди, які мають проблеми з порушеним обміном речовин.

Про це в інтерв'ю OBOZREVATEL розповів головний лікар медичного центру "Біокурс" Тарас Жиравецький. Таку тенденцію він помітив останнім часом серед своїх пацієнтів.

"Якщо аналіз на імуноглобулін Ig-E (його підвищення в організмі свідчить про алергічні реакції. – Ред.) зашкалює – розуміємо, що це група ризику. Маю пацієнта, в якого цей рівень 1200, 43 роки, 80% ураження легень за кілька днів", – сказав лікар.

Відео дня

Друга група, за його словами, люди із метаболічним синдромом, які мають порушений обмін речовин.

"Простіше кажучи, це – надлишок ваги, порушення обміну холестерину з атеросклерозом. А це подагра, цукровий діабет або схильність до стрибків цукру", – підсумував лікар.

Повний текст інтерв'ю з Тарасом Жиравецьким читайте на OBOZREVATEL.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, за підозри на коронавірус пацієнтам в Україні повинні безкоштовно проводити комп'ютерну томографію і рентген.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки