Лікарка з Іспанії назвала єдиний спосіб уберегтися від коронавірусу

Лікарка з Іспанії назвала єдиний спосіб уберегтися від коронавірусу

Українка Оксана Фоміна, яка проживає в Іспанії і працює там медичкою, заявила, що єдиним ефективним превентивним методом захистити себе від коронавірусу є самоізоляція.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це вона розповіла у відеозверненні на своєму каналі в Youtube (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).

"Потрібно не на пляж їздити, не по місту кататися, не з собачкою ходити по 4 години гуляти або шашлики смажити. Сидіть вдома й мийте руки!" – закликала лікарка.

Лікарка з Іспанії назвала єдиний спосіб уберегтися від коронавірусу
Відео дня

Вона підкреслила, що ще 10 днів тому була спокійна й думала, що коронавірус – це такий же грип А, який пережили в 2009 році. Однак тепер, за її словами, ситуація змінилася.

"Серед моїх знайомих багато тих, хто працює на першій лінії, вони розповідають, що інфекція важча, ніж ми собі уявляємо. Не всі фактори розкриваються. Хворіють і вмирають молоді люди – хворіють важко і з наслідками для життя. У них вказується просто інша причина смерті", – сказала Фоміна.

Вона зазначила, що іспанська система охорони здоров'я як слід не захищає медперсонал. І, ймовірніше, за словами Фоміної, саме медики стануть головним джерелом поширення хвороби.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Нідерландах вчені знайшли антитіло до смертельного коронавірусу. Це перше антитіло, яке блокує інфекцію, і є велика ймовірність, що воно також буде використано у виготовленні ліків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки