Лікарі знайшли вразливе місце коронавірусу

Лікарі знайшли вразливе місце коронавірусу

Китайський коронавірус COVID-19 проникає в організм людини через рецептори CD147, що знаходяться на поверхні клітин.

Дане відкриття вказало вченим на слабке місце вірусу і допоможе в розробці ефективних ліків, передає BioRxiv.

Згідно з дослідженням противірусні тести in vitro ("у пробірці") показали, що меплазумаб – препарат на основі антитіл до CD147 – значно знижує проникнення вірусів в клітини.

Епідемія коронавірусу
Відео дня

Вчені довели, що вірус зв'язується з клітинами за допомогою власного білка SP, що раніше було підтверджено методом іммуноелектронної мікроскопії.

Нагадаємо, вчені повідомили, що люди з II групою крові більш вразливий и перед китайським коронавірусом COVID-19, а найбільш стійкі з I.

Як повідомляв OBOZREVATEL, італійські медики провели дослідження, що показують результативність препарату від ревматоїдного артриту в лікуванні нового коронавірусу COVID-19.

Також в Китаї запустили у виробництво перші ліки, яке може бути ефективним в боротьбі з новим коронавірусом.

Крім того, в США вперше ввели вакцину проти коронавируса добровольцям.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки