Лікарка назвала нові симптоми коронавірусу в українців

  • Інфекція COVID-19 в Україні стала дещо агресивнішою

  • Хворі все більше скаржаться на сильний біль у горлі й задуху

  • Субфебрильна температура в інфікованих змінилася на високу – до 39 градусів

Коронавірус в Україні

Коронавірус як інфекція в Україні не змінив свою "поведінку", однак став дещо агресивнішим. У хворих спостерігаються подібні ознаки інфікування, водночас з’явилися й нові симптоми.

Про це в інтерв’ю "Суспільному" розповіла завідувачка приймального відділення Харківської обласної інфекційної лікарні Світлана Молокова. Вона була першою медпрацівницею комунального закладу, яка повідомила журналістам про ситуацію, що склалася в регіоні щодо боротьби з COVID-19.

"Про зміну вірусу не можемо говорити, це наукова праця. Але ми бачимо, як змінюється клінічна картина в наших пацієнтів. Ті хворі, які були в березні, відрізняються від тих, які були у травні, й так далі. Зараз додалися нові симптоми", – зазначила лікарка.

Відео дня
Українці стали скаржитися на нові симптоми COVID-19

За її словами, раніше хворі на коронавірус скаржилися лише на слабкість і субфебрильну температуру (до 37-38 градусів), а вже потім медики виявляли в них двобічну пневмонію. Згодом же картина змінилася – інфіковані стали нарікати на сильний біль у горлі й високу температуру до 39 градусів.

"У серпні, ближче до вересня з’явилися хворі, які говорили, що їх турбують нежить і загальні ознаки респіраторних інфекцій: першіння в горлі, іноді температура, іноді ні. Два-три дні – сухий кашель, потім продуктивний кашель і задуха", – розповіла Молокова.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за словами лікарки-інфекціоністки Світлани Куніциної, перебіг коронавірусу у кожної людини може бути різним, оскільки люди по-різному переносять захворювання. В одних COVID-19 супроводжується пневмонією, в інших – із явних симптомів може бути тільки нежить.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки