Лікарка пояснила легкий перебіг коронавірусу в дітей

  • Тканина легенів у дітей менш сприйнятлива до коронавірусу, ніж у дорослих

  • Тому перебіг хвороби у дітей проходить легше

  • В Україні зафіксовано дві смерті серед дитячого населення від ускладнень, викликаних COVID-19

Лікарка пояснила легкий перебіг коронавірусу в дітей

Діти легше переносять коронавірусну хворобу COVID-19 через те, що вірус не вражає їхні легені.

Про це розповіла епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк в інтерв'ю "ТСН". За її словами, тканина цього органу в дітей менш сприйнятлива до коронавірусу.

"Діти переносять захворюваність легше, ми це вже з вами знаємо. І на прикладі інших країн доведено, що у дітей менш сприйнятлива тканину легенів до вірусу. Тому діти майже не мають клінічних симптомів, і вірус не вражає їхні легені", – сказала вона.

Відео дня
Лікарка пояснила легкий перебіг коронавірусу в дітей

Сояк зазначила, що у дорослих протилежна ситуація – це вірус тропний до легеневої тканини і викликає ураження легень.

"Але це у важких випадках. Як ми з вами вже говорили, відсотків 80 дорослих людей переносять вірус досить легко. Але серед дітей ми, в принципі, не бачимо складного перебігу", – сказала епідеміологиня.

Вона додала, що за весь період пандемії в Україні зафіксовано тільки дві смерті серед дитячого населення від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікарка-епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю Катерина Сояк також розповіла, як можна приблизно відрізнити ГРВІ від коронавірусу. За її словами, для COVID-19 характерні втрата нюху і кишкові розлади.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки