МоваЯзык

/ Пульмонологія

Ліки є: медики знайшли ефективне лікування коронавірусу

123.1т
Читати матеріал російською

Смертельно небезпечний коронавірус, який вперше проявився у Китаї, дотепер поширився вже на понад 10 країн і забрав життя, за останніми даними, 26 осіб.

Специфічного лікування для інфікованих пацієнтів немає. При цьому біофармацевтична компанія Gilead Sciences Inc пропонує як можливу терапію коронавірусу препарат для лікування лихоманки Ебола, передає Аljazeera.

Так, представник компанії заявив, що наразі розглядається можливість використання експериментального лікування вірусу Ебола для лікування коронавірусної інфекції.

"Gilead веде активні дискусії з дослідниками та клініцистами у Сполучених Штатах і Китаї щодо наявного спалаху коронавірусу в Ухані та потенційного використання ремдесивіру як дослідницького лікування", – йдеться у заяві фармкомпанії.

При цьому в тексті зазначено, що про цей препарат немає ніяких противірусних даних, які б засвідчили активність проти коронавірусу, проте тестування на тваринах продемонструвало, що препарат ефективний проти цієї інфекції.

Як відомо, головна небезпека інфекції – ускладнення у вигляді вірусної пневмонії. При цьому у групі ризику люди з ослабленим імунітетом: діти і вагітні, літні люди і пацієнти з хронічними захворюваннями.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, як захиститися від смертельно небезпечних вірусів грипу і коронавірусу.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
16
14
Смішно
37
Цікаво
32
Сумно
18
Треш

Блоги медицини