Люди, що пережили коронавірус, описали перші симптоми

657,2 т.
Люди, що пережили коронавірус, описали перші симптоми

У заражених коронавірусом пацієнтів можуть бути різні симптоми, але у всіх хвороба починається як респіраторне захворювання.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомляє "ТСН", у одних спостерігалися кашель і втрата смакових якостей і нюху, а в інших – висока температура та біль у м'язах (щоб подивитися відео, проскрольте новину до кінця).

Симптоми у хворих на коронавірус можуть бути різні
Відео дня

Українець Вадим відпочивав у Австрії на гірськолижному курорті. На четвертий день після повернення додому чоловік звернувся до лікарів. У нього паморочилося в голові, була незначна слабкість і ломота в тілі.

"Температура 38,2. Крутилось у голові, виник біль у м'язах. І з першого дня у мене було червоне горло й першіння. Ні кашлю, нічого в легенях не було", – розповів чоловік.

На другий тиждень подорожі Азорськими островами українка Яна теж відчула слабкість, однак температура не підвищувалася. Першими ознаками коронавірусу в неї виявилися раптова втрата смакових якостей та нюху. Також у дівчини почався сухий кашель, мучив сильний головний біль і незначний нежить.

За інформацією Центру громадського здоров'я, найбільш поширеними симптомами COVID-19 є: лихоманка, сухий кашель та утруднене дихання. Однак весь перелік ознак куди ширший і залежить від імунітету конкретної людини.

Коронавірус COVID-19 має кілька штамів і продовжує мутувати.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше медики заявили, що дізнатися про зараження новим коронавірусом можна з трьох перших ознаках, які зазвичай помітні у хворого: болі в горлі, задишки та кашлю.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки