Максимальна готовність: Гончарук розповів про загрозу коронавірусу в Україні

Максимальна готовність: Гончарук розповів про загрозу коронавірусу в Україні

Україна готова до боротьби з китайським коронавірусом: в кожній області є як мінімум по дві бригади інфекціоністів.

Про це 2 лютого в ефірі телеканалу "Україна" заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, підкресливши, що українські фахівці знаходяться в постійній координації з Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

"У нас всі служби працюють в стані максимальної готовності. Ми абсолютно контролюємо ситуацію на кордоні, перевіряємо тих людей, які заїжджають в Україну з ризикованих територій. Є їхні контакти, інформуємо їх про те, як вони повинні себе вести і при виявленні мінімальних симптомів кому потрібно повідомляти", – розповів він.

Відео дня

Гончарук зазначив, що в Україні не підтвердилася жодна підозра на коронавірус.

Олексій Гончарук

Як писав OBOZREVATEL, недавно в РБНО заявили, що в Україні поки немає сенсу вживати екстрених заходів щодо коронавірусу.

Станом на 2 лютого число жертв коронавируса перевищило 300 осіб, а загальна кількість хворих – понад 14 тисяч осіб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки